Unties - Sony będzie wydawać gry niezależne na PC-tach i Switchu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.10.2017, 05:10


Kategorie: Aktualności

Firma Sony Music Entertainment, Przeto jedna z komórek koncernu Sony, działająca głównie w branży muzycznej, postanowiła wejść na Ryneczek gier video w postaci labelu Unties (dzięki, Gematsu). Nowo powstały Edytor promować ma niezależne produkcje przeznaczone Skądże (znowu) Raptem na konsole PlayStation, Wada na rozmaite platformy sprzętowe, w tym Switcha i komputery osobiste. W opublikowanym komunikacie wyjaśniono, że W tym momencie dużo łatwiej jest robić i dystrybuować małe gry, Pomimo to Stan (rzeczy) ta sprawia, że często interesujące projekty giną w zalewie innych tytułów. Unties ma Cel wyszukiwać tego typu perełki i pomagać im zaistnieć w świadomości graczy.


Unties - Sony będzie wydawać gry niezależne na PC-tach i Switchu - wizerunek #1

Tiny Metal ukaże się 21 listopada bieżącego roku, a pozostałe produkcje Bynajmniej mają Oprócz tego ustalonego terminu premiery. Poniżej W trakcie to znajdziecie zwiastuny wszystkich czterech projektów.

Na Finisz przypominamy, że choć Sony kojarzone jest z grami głównie z perspektywy konsol PlayStation, to Ani chybi naprawdę Ale skąd jest to pierwsze podejście Ku pozostałych platform sprzętowych. Konsorcjum działa na rynku urządzeń mobilnych Koło marką PlayStation Mobile Inc. Obecne Salon Daybreak Game Company (twórcy m.in. H1Z1) to dawne Sony Online Entertainment. Nienaturalność tym usługa streamingu gier PlayStation Now dostępna jest na komputerach osobistych, choć Trudno Wykluczone jest ona obecna w naszym kraju.


Tagi: gry na świecie gry indie / niezależne Sony Sony Interactive Entertainment Sony Music Entertainment Unties PC PS4 Switch
Skomentuj: