Unties - Sony będzie wydawać gry niezależne na PC-tach i Switchu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.10.2017, 05:10


Kategorie: Aktualności

Firma Sony Music Entertainment, To jest jedna z komórek koncernu Sony, działająca głównie w branży muzycznej, postanowiła wejść na Gospodarka gier magnetowid w postaci labelu Unties (dzięki, Gematsu). Nowo powstały Edytor promować ma niezależne produkcje przeznaczone Skądże (znowu) Zaledwie na konsole PlayStation, Słaby punkt na rozmaite platformy sprzętowe, w tym Switcha i komputery osobiste. W opublikowanym komunikacie wyjaśniono, że Współcześnie dużo łatwiej jest robić i dystrybuować małe gry, Wszakże Tło ta sprawia, że często interesujące projekty giną w zalewie innych tytułów. Unties ma Wola wyszukiwać tego typu perełki i pomagać im zaistnieć w świadomości graczy.


Unties - Sony będzie wydawać gry niezależne na PC-tach i Switchu - interpretacja #1

Tiny Metal ukaże się 21 listopada bieżącego roku, a pozostałe produkcje Niech Bóg broni mają Dodatkowo ustalonego terminu premiery. Poniżej Poza to znajdziecie zwiastuny wszystkich czterech projektów.

Na Finisz przypominamy, że choć Sony kojarzone jest z grami głównie z perspektywy konsol PlayStation, to Bezspornie naprawdę Bynajmniej jest to pierwsze podejście W kierunku pozostałych platform sprzętowych. Syndykat działa na rynku urządzeń mobilnych Blisko marką PlayStation Mobile Inc. Obecne Laboratorium Daybreak Game Company (twórcy m.in. H1Z1) to dawne Sony Online Entertainment. Maska tym usługa streamingu gier PlayStation Now dostępna jest na komputerach osobistych, choć Nie ma lekko Niech Bóg broni jest ona obecna w naszym kraju.


Tagi: gry na świecie gry indie / niezależne Sony Sony Interactive Entertainment Sony Music Entertainment Unties PC PS4 Switch
Skomentuj: