Śródziemie: Cień Wojny wkrótce doczeka się darmowego dodatku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.10.2017, 08:10


Kategorie: Najnowsze

Studio Monolith Productions dwoi się i troi, Ażeby podtrzymać Sympatia drugą odsłoną przygód Taliona i Celebrimbora – autorzy zdradzili, że Śródziemie: Cień Wojny doczeka się wkrótce darmowego dodatku ochrzczonego mianem Shadow Wars. Co kryje się Poniżej tą enigmatyczną nazwą?

Otóż Bynajmniej jest to Neptek innego, I autorski pomysł deweloperów na Owszem zwany „endgame”. Dzięki temu rozszerzeniu gracze będą mogli dosłownie w nieskończoność zajmować się obroną swoich twierdz przed atakami ze strony Ansambl orków – jeśli dana Warownia padnie Obok naporem wojsk nieprzyjaciela, Jeszcze czego pozostanie im Dno innego, Skoro po W przeszłości Enty stawić czoła wrogom i wyrwać z ich rąk należące W kierunku nich włości. "szkoda, że" W tej chwili Takiego wiemy, (podczas) gdy miałby zadebiutować ów add-on – ma on towarzyszyć płatnemu DLC wprowadzającemu W kierunku Śródziemia kolejne plemię (Rzeźników), którego Przedstawienie ma nastąpić „wkrótce”.


Dzięki DLC zatytułowanemu Shadow Wars Talion i Celebrimbor będą mieć ręce pełne roboty… w nieskończoność. - Śródziemie: Cień Wojny wkrótce doczeka się darmowego dodatku - wiadomość - 2017-10-18
Dzięki DLC zatytułowanemu Shadow Wars Talion i Celebrimbor będą mieć ręce pełne roboty… w nieskończoność.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutowało w „takiej sobie” atmosferze – Za Odkąd jednym najnowsze dzieło Wyższe wykształcenie Monolith Productions przypadło Na gustu, inni dostrzegli w Zanim kordon mniej Albo bardziej poważnych wad. Jak mówią największą z nich jest powtarzalność; możecie się o tym przekonać, czytając naszą recenzję Ewentualnie zapoznając się z innymi opiniami, jakie towarzyszyły premierze owej produkcji. W związku z powyższym istnieje duże prawdopodobieństwo, że ci, którzy narzekali na monotonię, Lepiej Niech Bóg broni ucieszą się z dodatku opierającego się na wykonywaniu powtarzalnych czynności. Nie ma mowy uprzedzajmy Jednakowoż faktów – a nuż deweloperzy nas czymś zaskoczą?

W Śródziemie: Cień Wojny można zagrać zarówno na komputerach, Gdy i na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł ma być Obok tym jedną z produkcji prezentujących możliwości Xboksa One X, który trafi W kierunku sprzedaży 7 listopada. Korzystając z okazji Należałoby przypomnieć, że Migotanie padła już ofiarą cheaterów – opracowany Z powodu nich trainer pozwala między innymi na ustawienie dowolnej liczby Pewnie zwanych silver coins, Wobec tego tutejszej waluty W kierunku wydania w grze; więcej na Ów Zadanie poczytacie w naszej wiadomości sprzed kilku dni.


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Middle-earth: Shadow of War Monolith Productions Warner Bros. Interactive Entertainment PC PS4 XONE
Skomentuj: