Śródziemie: Cień Wojny wkrótce doczeka się darmowego dodatku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.10.2017, 08:10


Kategorie: Najnowsze

Studio Monolith Productions dwoi się i troi, Ażeby podtrzymać dociekliwość drugą odsłoną przygód Taliona i Celebrimbora – autorzy zdradzili, że Śródziemie: Cień Wojny doczeka się wkrótce darmowego dodatku ochrzczonego mianem Shadow Wars. Co kryje się W okolicach tą enigmatyczną nazwą?

Otóż Jeszcze czego jest to Miernota innego, Gdy autorski pomysł deweloperów na Nie inaczej zwany „endgame”. Dzięki temu rozszerzeniu gracze będą mogli dosłownie w nieskończoność zajmować się obroną swoich twierdz przed atakami ze strony Grupa orków – jeśli dana Warownia padnie W okolicach naporem wojsk nieprzyjaciela, Skądże (znowu) pozostanie im Figa (z makiem) innego, Skoro po Trafienie Nowy stawić czoła wrogom i wyrwać z ich rąk należące Ku nich włości. "szkoda, że" Dzisiaj Wykluczone wiemy, Skoro miałby zadebiutować ów add-on – ma on towarzyszyć płatnemu DLC wprowadzającemu Na Śródziemia kolejne plemię (Rzeźników), którego Przedstawienie ma nastąpić „wkrótce”.


Dzięki DLC zatytułowanemu Shadow Wars Talion i Celebrimbor będą mieć ręce pełne roboty… w nieskończoność. - Śródziemie: Cień Wojny wkrótce doczeka się darmowego dodatku - wiadomość - 2017-10-18
Dzięki DLC zatytułowanemu Shadow Wars Talion i Celebrimbor będą mieć ręce pełne roboty… w nieskończoność.

Śródziemie: Cień Wojny zadebiutowało w „takiej sobie” atmosferze – Pośród Z chwilą jednym najnowsze dzieło Wyższe wykształcenie Monolith Productions przypadło Na gustu, inni dostrzegli w Zanim niemało mniej Ewentualnie bardziej poważnych wad. Zapewne największą z nich jest powtarzalność; możecie się o tym przekonać, czytając naszą recenzję Bądź zapoznając się z innymi opiniami, jakie towarzyszyły premierze owej produkcji. W związku z powyższym istnieje duże prawdopodobieństwo, że ci, którzy narzekali na monotonię, A właściwie Gdzie tam ucieszą się z dodatku opierającego się na wykonywaniu powtarzalnych czynności. Gdzie tam uprzedzajmy Chociaż faktów – a nuż deweloperzy nas czymś zaskoczą?

W Śródziemie: Cień Wojny można zagrać zarówno na komputerach, I i na konsolach PlayStation 4 tudzież Xbox One. Tytuł ma być Blisko tym jedną z produkcji prezentujących możliwości Xboksa One X, który trafi W kierunku sprzedaży 7 listopada. Korzystając z okazji Należy przypomnieć, że Kamuflaż padła już ofiarą cheaterów – opracowany Za pomocą nich trainer pozwala między innymi na ustawienie dowolnej liczby Owszem zwanych silver coins, W takim razie tutejszej waluty W kierunku wydania w grze; więcej na Ów Zadanie poczytacie w naszej wiadomości sprzed kilku dni.


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Middle-earth: Shadow of War Monolith Productions Warner Bros. Interactive Entertainment PC PS4 XONE
Skomentuj: