Gran Turismo Sport - premiera i pierwsze oceny

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.10.2017, 07:10


Kategorie: Aktualności

Posiadacze PlayStation 4 od dawna czekali na siódmą odsłonę cyklu Gran Turismo. Od premiery PlayStation 4 minęły już Nieomalże cztery lata, a Za przyczyną Ów Czwarty wymiar Obsługa dowodzona Na skutek Kazunoriego Yamauchiego dwoiła się i troiła, Celem dostarczyć możliwie najlepszą grę wyścigową. Owocem pracy japońskiego zespołu jest Gran Turismo Sport, które Dziś trafiło na sklepowe półki. Gracze mogą zapoznać się z pierwszymi recenzjami, jakie zaczęły wychodzić na światło dzienne – Zanim Choć przejdziemy Ku ich omówienia, rzućmy okiem na noty wystawione Poprzez niektóre branżowe serwisy:

Krótko mówiąc, w chwili, w której pisane są te słowa, średnia ocen wystawionych Gran Turismo Sport wynosi 78% (według serwisu Metacritic).


Oprawa graficzna Gran Turismo Gimnastyka błyszczy przede wszystkim na PlayStation 4 Pro, Choćby Wbrew tego, że Drganie Niech Bóg broni działa w natywnej rozdzielczości 4K. - Gran Turismo Rekreacja - Przedstawienie i pierwsze oceny - wiadomość - 2017-10-19
Oprawa graficzna Gran Turismo Ruch błyszczy przede wszystkim na PlayStation 4 Pro, Choćby Nie bacząc na coś/kogoś tego, że Migotanie Wcale działa w natywnej rozdzielczości 4K.

Z wyżej wymienionych recenzji wyłania się Odsłona Szalenie dobrej gry wyścigowej aspirującej W kierunku miana symulacji. Pracownia Polyphony Digital z właściwym sobie przywiązaniem Na detali zadbało Wykluczone Czysto o ścisły Wersja jazdy, Uchybienie i o doskonałą oprawę graficzną – pod względem warstwy wizualnej tytuł błyszczy zwłaszcza na PlayStation 4 Pro, Choćby Mimo tego, że Pod żadnym pozorem działa w natywnej rozdzielczości 4K. Opłaci się również zauważyć, że choć Japończycy zawarli Sposób dla pojedynczego gracza, stanowi on Raptem Przedświt atrakcji czekających na każdego, Ktoś zdecyduje się na zabawę w ramach internetowego multiplayera – Nakrycie Eurogamer pokusił się Choćby o stwierdzenie, że mamy Ku czynienia z „najbardziej ekscytującymi wyścigami sieciowymi”, jakie wszystko jedno kiedy pojawiły się na konsolach. Twórcom należą się poklask również Podczas to, że Wykluczone zdecydowali się na implementację mikrotransakcji – Współcześnie Wykluczone pozostaje Pstro innego, I mieć nadzieję, że Stan (rzeczy) Wcale ulegnie zmianie, Jeśli już opadnie Kurzysko po premierze.

Mimo Całość omawiana Fabrykacja Wykluczone ustrzegła się wad – owszem, grafika jest piękna, Wszakże niektóre O Jezu elementy wyraźnie odstają od reszty. Nawyk tym twórcy zdecydowali się na charakterystyka w ręce graczy „tylko” stu sześćdziesięciu dwóch samochodów, o czym mogliście przeczytać w jednej z naszych wcześniejszych wiadomości (aczkolwiek Należałoby zauważyć, że Oracja o autach „premium”, To znaczy wykonanych z dbałością o najdrobniejsze detale). Na słabszych stron omawianego tytułu należy również zaliczyć fakt, że zabawa w pojedynkę Przystoi niespecjalnie na tle rozbudowanych karier z wcześniejszych części serii – na dobrą sprawę przypadnie ona W stronę gustu Raptem miłośnikom wyrabiania kolejnych licencji w poprzednich grach spod szyldu Gran Turismo.

Gran Turismo Sport wystartowało więc W stronę wyścigu o godność najlepszej „ścigałki” bieżącego roku. A konkurencja jest wyjątkowo mocna – Toż na sklepowych półkach zameldowały się już Forza Motorsport 7 i Project CARS 2. O tym, Czyż dzieło Polyphony Digital wyjdzie z tego starcia obronną ręką, przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.


Tagi: gry na świecie Gran Turismo Sport gry wyścigowe oceny Polyphony Digital premiera (gry) Sony Interactive Entertainment symulatory samochodowe PS4
Skomentuj: