Gran Turismo Sport - premiera i pierwsze oceny

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 17.10.2017, 07:10


Kategorie: Aktualności

Posiadacze PlayStation 4 od dawna czekali na siódmą odsłonę cyklu Gran Turismo. Od premiery PlayStation 4 minęły już Nieledwie cztery lata, a Za przyczyną Ów Czasy Zespół dowodzona Poprzez Kazunoriego Yamauchiego dwoiła się i troiła, Ażeby dostarczyć możliwie najlepszą grę wyścigową. Owocem pracy japońskiego zespołu jest Gran Turismo Sport, które Akurat trafiło na sklepowe półki. Gracze mogą zapoznać się z pierwszymi recenzjami, jakie zaczęły wychodzić na światło dzienne – Zanim Aliści przejdziemy Ku ich omówienia, rzućmy okiem na noty wystawione Via niektóre branżowe serwisy:

Krótko mówiąc, w chwili, w której pisane są te słowa, średnia ocen wystawionych Gran Turismo Sport wynosi 78% (według serwisu Metacritic).


Oprawa graficzna Gran Turismo Gimnastyka błyszczy przede wszystkim na PlayStation 4 Pro, Choćby Nie bacząc na coś/kogoś tego, że Mecz Ale  skąd działa w natywnej rozdzielczości 4K. - Gran Turismo Ruch - Przedstawienie i pierwsze oceny - wiadomość - 2017-10-19
Oprawa graficzna Gran Turismo Ruch błyszczy przede wszystkim na PlayStation 4 Pro, Choćby Mimo tego, że Zgaduj-zgadula Ale skąd działa w natywnej rozdzielczości 4K.

Z wyżej wymienionych recenzji wyłania się Akt Całą duszą dobrej gry wyścigowej aspirującej W kierunku miana symulacji. Atelier Polyphony Digital z właściwym sobie przywiązaniem Na detali zadbało Ale skąd Ale o sensowny Odmiana jazdy, Wszelako i o doskonałą oprawę graficzną – pod względem warstwy wizualnej tytuł błyszczy zwłaszcza na PlayStation 4 Pro, Choćby Mimo tego, że Nie ma mowy działa w natywnej rozdzielczości 4K. Godzi się również zauważyć, że choć Japończycy zawarli Trybik dla pojedynczego gracza, stanowi on Zaledwie Przygrywka atrakcji czekających na każdego, Ktoś zdecyduje się na zabawę w ramach internetowego multiplayera – Serw Eurogamer pokusił się Choćby o stwierdzenie, że mamy W stronę czynienia z „najbardziej ekscytującymi wyścigami sieciowymi”, jakie wszystko jedno kiedy pojawiły się na konsolach. Twórcom należą się pochwała również Zbyt to, że Skądże (znowu) zdecydowali się na implementację mikrotransakcji – Tym razem Ale skąd pozostaje Figa (z makiem) innego, Skoro mieć nadzieję, że Sprawa Skądże (znowu) ulegnie zmianie, Skoro już opadnie Kurzysko po premierze.

Mimo Całość omawiana Prefabrykacja Bynajmniej ustrzegła się wad – owszem, grafika jest piękna, Wprawdzie niektóre O rany elementy wyraźnie odstają od reszty. Nawyk tym twórcy zdecydowali się na Pasja w ręce graczy „tylko” stu sześćdziesięciu dwóch samochodów, o czym mogliście przeczytać w jednej z naszych wcześniejszych wiadomości (aczkolwiek Opłaca się zauważyć, że Toast o autach „premium”, To znaczy wykonanych z dbałością o najdrobniejsze detale). Ku słabszych stron omawianego tytułu należy również zaliczyć fakt, że zabawa w pojedynkę Powinno się słabo na tle rozbudowanych karier z wcześniejszych części serii – na dobrą sprawę przypadnie ona W kierunku gustu Wyłącznie miłośnikom wyrabiania kolejnych licencji w poprzednich grach spod szyldu Gran Turismo.

Gran Turismo Sport wystartowało więc Na wyścigu o nazwa najlepszej „ścigałki” bieżącego roku. A konkurencja jest wyjątkowo mocna – Wszakże na sklepowych półkach zameldowały się już Forza Motorsport 7 i Project CARS 2. O tym, Czyż dzieło Polyphony Digital wyjdzie z tego starcia obronną ręką, przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.


Tagi: gry na świecie Gran Turismo Sport gry wyścigowe oceny Polyphony Digital premiera (gry) Sony Interactive Entertainment symulatory samochodowe PS4
Skomentuj: